4. Sınıf 1. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 1. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 2. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 2. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 3. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 3. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 4. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 4. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 5. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 5. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 6. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 6. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 7. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 7. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 8. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 8. hafta konularını içeren ve 12 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 9. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 9. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 10. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 10. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 11. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 11. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 12. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 12. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 13. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 13. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 14. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 14. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 15. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 15. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 16. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 16. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

4. Sınıf 17. Hafta Konu Tarama Testi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 17. hafta konularını içeren ve 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. 

Sitemizdeki içerikler tamamen ücretsizdir. İçeriklerin ticari amaçla kullanılması yasaktır.