Missing Consumer Key - Check Settings

Left Sidebar

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Genel Tekrar Testi-1(PDF)

4. sınıf Sosyal Bilgiler online genel tekrar testimizde 12 adet soru çözdük. Sorularımız gayet kolay ve anlaşılırdır. Testi indirmek için buraya TIKLAYIN!

4. Sınıf Sosyal Bilgiler Online Genel Tekrar Testi-1

4. sınıf Sosyal Bilgiler online genel tekrar testimizde 12 adet soru çözdük. Sorularımız gayet kolay ve anlaşılırdır. Testi çözmek için buraya TIKLAYIN!

2. Sınıf Hece Bilgisi Konu Anlatımı(PDF)

2. sınıf hece bilgisi konu anlatım videomuzda gayet sade ve anlaşılır görseller kullandık. Konu anlatımımızın sonunda da etkinlikler yaptık. Dökümanı indirmek için linke TIKLAYIN!

2. Sınıf Cümle Bilgisi Konu Anlatımı(PDF)

2. sınıf cümle bilgisi konu anlatım videomuzda gayet sade ve anlaşılır görseller kullandık. Konu anlatımımızın sonunda da mini bir test çözdük. Dökümanı indimek için buraya TIKLAYIN!

4. Sınıf Fen Bilimleri Genel Tekrar Testi-1(Videolu Anlatım)

4. sınıf fen bilimleri genel tekrar testinde 12 adet soru vardı. Sorularımız gayet kolay ve anlaşılırdır.

4. Sınıf Noktalama İşaretleri Test-1(PDF)

4. sınıf noktalama işaretleri online testimizde 12 soru çözdük. Sorularımız gayet kolay ve anlaşılırdır. Testi indirmek için buraya TIKLAYIN!

4. Sınıf Noktalama İşaretleri Konu Anlatımı(PDF)

4. sınıf noktalama işaretleri konu anlatımı dökümanımızda basit ve anlaşılır örnekler kullandık. Dökümanı indirmek için buraya TIKLAYIN!

4. Sınıf Kesirler Test-2(Teblet ve telefon uyumlu pdf)

Kesirler konusu testimizde 12 adet soru çözdük. Sorularımız gayet kolay ve anlaşılırdır. Testi indirmek için buraya TIKLAYIN!

4. Sınıf Fen Bilimleri Genel Tekrar Testi-1(PDF)

4. sınıf fen bilimleri genel tekrar testinde 12 adet soru vardı. Sorularımız gayet kolay ve anlaşılırdır. Testi indirmek için buraya TIKLAYIN!

4. Sınıf Fen Billimleri Online Genel Tekrar Testi-1

4. sınıf fen bilimleri genel tekrar testinde 12 adet soru vardı. Sorularımız gayet kolay ve anlaşılırdır. Testi çözmek için buraya TIKLAYIN!