Left Sidebar

2. Sınıf Harf Bilgisi Test-1(PDF)

Bu dökümanımızda 2. sınıf harf bilgisi konusu ile ilgili 15 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. Testi indirmek için buraya TIKLAYIN!

1. Sınıf Tartma Konusu Çalışma Kağıdı-2(PDF)

Bu dökümanımızda 1. sınıf tartma konusu ile hangisi daha hafif etkinliği yaptık. Etkinliğimiz öğrencilerimizin seviyesine uygundur. Dökümanı indirmek için buraya TIKLAYIN!

1. Sınıf Tartma Konusu Çalışma Kağıdı-1(PDF)

Bu dökümanımızda 1. sınıf tartma konusu ile hangisi daha ağır etkinliği yaptık. Etkinliğimiz öğrencilerimizin seviyesine uygundur. Dökümanı indirmek için buraya TIKLAYIN!

3. Sınıf Yedişer Ritmik Sayma Çalışma Kağıdı-1(Pdf)

Bu etkinlikte 3. sınıf yedişer ritmik sayma konusu ile ilgili etkinlikler yaptık. Etkinliklerimiz öğrencilerimizin seviyesine uygun etkinlikler yaptık. Dosyayı indirmek için TIKLAYIN!

4. Sınıf Hece Bilgisi Çalışma Kağıdı-2(PDf)

Bu dökümanımızda 4. sınıf hece bilgisi konusu ile ilgili etkinlik yaptık. Etkinliğimiz öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. Dökümanı indirmek için buraya TIKLAYIN!

3. Sınıf Ritmik Sayma Konu Anlatımı(Akıllı Tahta Uyumlu)

Bu dökümanımızda 3. sınıf ritmik sayma konusunu anlattık. Konumuz içerisinde altışar, yedişer, sekizer ve dokuzar ritmik saymalar vardır. Dökümanımız aynı zamanda akıllı tahta ile uyumludur. Konu anlatımı yaparken yardımcı kaynak olarak da kullanabilirsiniz. Dökümanı indirmek için buraya TIKLAYIN!

2. Sınıf 1. Dönem 3. Hafta Test(PDF)

Bu testimizde 2. sınıf 1. dönem 3. hafta konularını içeren ve 12 adet sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. Testi indirmek için buraya TIKLAYIN!

4. Sınıf 1. Dönem 4. Hafta Türkçe Ödevi

Bu dökümanımızda 4. sınıf 1. dönem 4. hafta Türkçe konularını içeren ödevler hazırladık. Ödevler öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. Dökümanı indirmek için buraya TIKLAYIN!

2. Sınıf 1. Dönem 3. Hafta Test(Akıllı Tahta Uyumlu)

Bu testimizde 2. sınıf 1. dönem 3. hafta konularını içeren ve 12 adet sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur. Testi indirmek için buraya TIKLAYIN!

1. Sınıf A Sesi Çalışma Kağıdı-1(PDF)

Bu dökümanımızda 1. sınıf a sesi ile ilgili bir çalışma hazırladık. Bu çalışmayı öğrencileriniz ile paylaşabilir veya sınıfınızda görsel materyal olarak da kullanabilirsiniz. Dökümanı indirmek için buraya TIKLAYIN!