4. Sınıf Fen Bilimleri Kuvvetin Etkileri Test-1(Akıllı Tahta Uyumlu)

Bu dökümanımızda 4. sınıf kuvvetin etkileri konusu ile ilgili 12 adet soru çözdük. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur.

4. Sınıf Besinlerimiz Test-1

Bu dökümanımızda 4. sınıf besinlerimiz konusu ile ilgili 12 adet soru çözdük. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur.

4. Sınıf Dünyamızın Hareketleri Testi-1

Bu dökümanımızda 4. sınıf Fen Bilimleri Dünyamızın Hareketleri konusu ile ilgili 12 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur.

4. Sınıf Madenler Çalışma Kağıdı-1

Bu dökümanımızda 4. sınıf fen bilimleri yer kabuğu ve dünyamızın hareketleri ünitesi alt konularından birisi olan madenler konusu ile ilgili etkinlikler yaptık. Etkinliklerimiz öğrencilerimizin seviye..

4. Sınıf Fosiller Çalışma Kağıdı-1

Bu dökümanımızda 4. sınıf fen bilimleri yer kabuğu ve dünyamızın hareketleri ünitesi alt konularından birisi olan fosiller konusu ile ilgili etkinlikler yaptık. Etkinliklerimiz öğrencilerimizin seviye..

4. Sınıf Yer Kabuğunun Yapısı Test-1

Bu dökümanımızda 4. Sınıf Fen Bilimleri Yer Kabuğunun Yapısı konusu ile ilgili 12 sorudan oluşan bir test hazırladık. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur.

4. Sınıf Kuvvetin Etkileri Test-1

Bu dökümanımızda 4. sınıf Fen Bilimleri kuvvetin etkileri konusu ile ilgili 12 adet soru çözdük. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur.

4. Sınıf Maddeyi Tanıyalım Test-1

Bu dökümanımızda 4. sınıf Fen Bilimleri maddeyi tanıyalım konusu ile ilgili 12 adet soru çözdük. Sorularımız öğrencilerimizin seviyelerine uygundur.

Sitemizdeki içerikler tamamen ücretsizdir. İçeriklerin ticari amaçla kullanılması yasaktır.